| Deea149 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog niste filme sau carti cu vampiri. ca cele Twilight de exemplu?

3 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Jurnalele Vampirilor
Academia vampirilor

| faramatania a răspuns:

Filme gen Twilight nu prea sunt, preferabil ar fi serialul The Vampire Diaries.Și totuși aș aminti și-un film, The Moth Diaries (2011) care e departe de-a fi chiar horror (așa cum este prezentat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lasa la Vampire Diaries, mi se pare degeaba filmul, nu stiu ce e asa de popular... Incearca filmul Blade tongue Are mai multe parti happy Este foarte interesant...winking