| HustlerM a întrebat:

Imi recomandati, va rog, niste filme bune in limba germana? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa te uiti pe Netflix la filme si seriale dublate in germana.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Scrie pe Google filme germana TPU și găsești ceva chestii.Succes! happy

Bula
| Bula a răspuns:

Serialul politist "Alarm für Cobra 11"
Este un serial de mare succes, plin de actiune si efecte speciale, filmat in 21 serii (pana acum).
Iti recomand!

| RAY a răspuns:

Https://www.cinemagia.ro/seriale-tv-germania/
https://www.cinemagia.ro/filme-germania/

daca vrei un film in Deutsche cu sub in romana zi-mi si isi fac, deseara ma uit la unul fain daca vrei til fac

| Lostlyric a răspuns:

Der Himmel über Berlin (1987)

| AndaAlexandra a răspuns:

Fack ju göhte, Türkisch für anfänger, das geheimnis der hebamme, high society, simpel, diese bescheuerte herz, schule (2000)