| Advvrt a întrebat:

În ce țări a caror monedă este euro, Netflix are cel mai ieftin tarif?

1 răspuns:
| iChristiaN47 a răspuns:

Tariful este preponderent acelasi, este calculat in functie de economia tãrii, cererea de filme, seriale, interesul manifestat pentru Netflix s-a.m.d.

De exemplu, chiar daca la noi e 50 roni, în alta tarã poate sa nu fie chiar 10 euro, poate sa fie 12, insa cu aceeasi valorea ca ai nostri 50 roni.

Totul tine de economia de la tara la tara, tariful este in majoritar acelasi.