| Liviu321 a întrebat:

In opinia voastra, care au fost cele mai bune filme de comedie pe care le-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| telenovelistasiempre a răspuns:

Pe langa Fockers as mai adauga asa:
- Ora de Varf 1, 2 si 3 (probabil si 4 cand se va lansa);
- Plan de Joc;
- Ala micu';
- Tu, din nou!;
- Doamna Doubtfire, tăticul nostru trăsnit (RIP Robie Williams, toate comediile cu el sunt geniale);
- Acasa la Coana Mare 1, 2 si 3;
- Singur Acasa 1, 2 si 3 (4 si 5 nu ma prea impresioneaza).
Nu-mi mai trece prin cap acum.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da da, alea cu Fockers, excelente

| Sn4k3 a răspuns:

Gringo, Hangover, 21 and over, 21 jump street, BMS. Imi plac mai mult astea ''proaste'' din cate se vede laughing, in rest filme actiune-comedie gen The Rundown, Ride Along, The Hitman's Bodyguard.

| syd a răspuns:

­­­pulp fiction

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că Midnight Run

| ChrisAK47 a răspuns:

Meet the Fockers. Este genial, m-a durut burta de cat am ras!

| Cristi_Dan_2000 a răspuns:

Stan si Bran