| Alex_Alexandru_1996_6O5s a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu cateva filme bune aparute in 2018 de actiune/aventura/comedie? Dau funda, mersi frumos!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Game Night (2018),Death Race 4: Beyond Anarchy (2018),The Commuter (2018),Black Water (2018),Game Over, Man! (2018),When We First Met (2018),Life Of The Party (2018)

| Sn4k3 a răspuns:

Den of Thieves
Gringo
The Accident Man
The Maze Runner 3

| FakeJoker a răspuns:

Spoiler alert, nu prea exista filme bune in 2018, mai asteptam si toamna sa vedem ce iese, dar pana acum nu m'a impresionat nimic in particular, deadpool 2 a fost mai ok, black panther sa-ti omori timpul, astept venom eu, si pacific rim 2 daca ti'a placut primul, mie mi s-a parut smecher.

| TroubleInParadise a răspuns:

Nu am vazut prea multe filme din 2018(imi plac filmele de comedie/adolescenti mai vechi 2000-2014)dar am vazut destule in 2015, 16, 17..acum astept VENOM DE LA MARVEL!