| iconita15 a întrebat:

Ma uit la Naruto cel simplu si am vazut ceva episoade. As vrea sa stiu daca Naruto Shippuden este continuarea la Naruto. Cel ce ma lamureste cel mai bine are funda!

Răspuns Câştigător
| Lucică1998 a răspuns:

Da naruto shipuden e continuarea de la naruto simplu, in acesta din urma, la sfârșit, naruto pleacă intr-o călătorie, iar celălalt începe cu întoarcerea lui naruto din călătorie, acesta fiind, mult mai puternic.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da si iti va placea mult mai mult

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

No mama! E doar o copie!
Cum dracu sa nu fie!?
E continuarea de la Naruto...

| MittyChan a răspuns:

Pai in Naruto il arata cum ii mic si prin cate trece si cum treptat reste ir in Naruto Shipuden este cand el se intoarce in sat dupa 2 ani (el find antrenat de Jiraya in tot acest timp) si el se intoarce mai puternic pentru al aduce inapoi e Sasuke asa cum ii promise Sakurei si in Shippuden este si batalia cu cei de la Akatsuki deci prin urmare Shipuden il arata pe naruto la varsta de 18 ani parca pe cand in naruto la 14 nu mai stiu sigur da stiu ca manga'ul s-a terminat si se va termina si animeul