| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mai demult era parca un serial pe Natinal Geographic sau pe Discovery nu mai stiu bine era foarte interesant.Era vorba despre tot felul de lucruri gen:top 10 moduri in care ar veni sfarsitul lumii.Era ceva de genul top 10 si despre tot felul de ciudatenii si fazele alea erau parodiate, daca ati ptuea sa imi spuneti, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| LOLA33 a răspuns:

Nu mai stiu cum se numea emisiunea, dar stiu ca era pe Sc discovery science.

http://science.discovery.com/

2 răspunsuri:
| funxhouse a răspuns:

Planeta la control : national geographic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, era un fel de top 10 si erau parodiate.