| b0denN a întrebat:

Salut, mi-a spus un tovarasi astazi despre un film si nici el nu stia cum se numeste, asa ca m-am decis sa intreb aici!
E despre un tip 15 ani de face sex cu toate tipele indiferent de varsta, si el intra la scoala de corectie. acolo tipii aia vor sa-l violeze si el nu prea doarme noaptea, asa ca se imprieteneste cu unu "smecher" de pe acolo, in fine!
El incepe sa povesteasca viata lui sexuala cum era cu prietena lui si vrea sa faca dragoste si ea era pe ciclu, si vine ma-sa si noaptea se duce peste ea si face sex cu ma-sa!
O face chiar si cu nevasta gardianului si cand afla, gardianu il impinge sa-l bata si se loveste cu capul de o teapa si ramane paralizat in scaunul cu rotile, si il arata la 20 de ani.
Cam atat imi amintesc din ce-mi povestii tovarasu!happy. inca astept un raspuns :-s

2 răspunsuri:
| anonima2405 a răspuns:

Ii film porno? laughing >.

| Yamaha123 a răspuns:

Si eu l-am vazut dar am uitat cum se cheama!