| Burlacu006 a întrebat:

Am o problema, la mine in cartier sunt 2 gasti si unu din tovarasi mei s-a dus si le-a zis la una din gasti ca cealalta vor sai bata, si astia cand sau intalnit au vb si lau chemat pe tovarasu ala al meu si lau batut ca dc a mintit, si asta a dat vina pe mine ca cica eu am spus si acum nu stiu cum sa scap de astia.dau funda!

3 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Ce mai prieteni ai laughing. Eu zic sa infrunti chestia asta, le explici cum sta treaba si dupa ai grija cu cine te imprietenesti ca s-ar putea sa o patesti rau.

| 48KRazvan a răspuns:

Grove street de Romania?

| PerfectAngellll a răspuns:

Mda...complicat,cel mai bine e sa vorbesti cu parintii tai(tu nu ai facut nimic). Spune-le sa lase filmele de actiune si sa puna mana pe carte laughing