| Yohei a întrebat:

Salut! Mi-am adus aminte de un film horror pe are l-am vazut cand eram mai mic, aum 8-9 ani, si in acel film era vorba despre un fel de virus ceva, nu mai stiu exact, gen, erau niste oameni care cautau sa scape de acel virus si cu ei era un preot, care, preotul nu le-a spus ca e preot pana cand unul dintre ei nu si a dat seama ca e, filmul era cu niste copii posedati de acel virus sau ce era, si daca muscau pe cineva, i se faceau ochii negri si erau posedati si ei, tin minte un lucru din acel film : era unu de s-a urcat intr o gura de ventilatie, cautand o mostra de sange parca, si dupa mare jumpscare ce mi am luat ca din spate venea un copil de ala posedat. Daca stie cineva filmul, va rog frumos sa mi l spuneti.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Seria rec? Probabil al doilea.

| Brizbriz a răspuns (pentru Sn4k3):

Wow, deci toti trebuie sa stim ce e aia "rec"... nu?
eu de ex. ma uit la filme, dar nu stiu prescurtari la nivelul ala

| Sn4k3 a răspuns (pentru Brizbriz):

Esti bine laughing?

| Brizbriz a răspuns (pentru Sn4k3):

Prea multa cafea azi, acum zi ce inseamna rec? tongue

| Sn4k3 a răspuns (pentru Brizbriz):

Ia scrie rec pe google. Vezi ce iti da la primul rezultat.

| Brizbriz a răspuns (pentru Sn4k3):

Nu trebuia sa imi spui asta, acum ma simt mult prea afumat, batran, si imi pare rau fata de toti la care le-am spus UTmfG (use the mf google) rolling on the floor

TAREEEEEEEEEEEEE, m-ai avut, nu mai am nimic de zis

| Yohei explică (pentru Sn4k3):

Ala e, multumesc mult!

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai toate filmele cu zombi sunt la fel... e imposibil ce ceri! laughing

| saftaiiustin a răspuns:

The Possession (2012)?