| Gabriel012345 a întrebat:

Mi-am cumparat Netflix acum vreo 5 luni, dar nu am apucat sa vad prea mult din cauza scolii. Am vazut doar Bird Box si doua seriale (La casa de papel si Stranger Things). Imi puteti recomanda cateva filme si seriale pe care sa le vad. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Ce am vazut recent si mi-au placut: Sex education, Murder Mistery, Black Mirror, Lucifer, Prison Break.

2 răspunsuri:
| ane22mona78 a răspuns:

"Jurnalele vampirilor", shadow hunters, (arrow, flash, super girl, legends of tomorrow,)-au legătura între ele (legends of tomorrow nu apare pe Netflix), the originals-(are legătura cu jurnalele vampirilor) monster-in-law, suburra, sons of aharchy, un vârcolac adorlescent, nascos și cam atât ce este "fain" pe gustul meu