| GulubuntzBudulush a întrebat:

Salut! Pentru cei care sunt maghiari sau stiu limba maghiara, imi poate transcrie cineva ce spune in videoclipul de mai jos? Si daca se poate, sa-l si traduca. Funda! https://www.youtube.com/watch?v=ZyKlulyaY2o

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu stiu maghiara.
Dar in comentariul lor se spune:
Al doilea cântec tematic dublat în limba maghiară din seria de desene animate canadiene: Anne of Green Gables: The Animated Series).
Cauta desenul original canadian.

| GulubuntzBudulush explică (pentru Yuoia):

Stiu! Dar ma intereseaza traducerea versurilor in maghiara. Daca nu stii, nu stii.