| anonim_4396 a întrebat:

Pentru jucatorii de SA:MP...

Am o problema, cand dau Connect pentru a ma conecta la un server, imi apare un ecran alb (de vreo 3 ori) iar apoi, in loc sa intre in sa:mp intra in gta san andreas... deci nu pot sa joc samp...

Totul a inceput cand am vrut sa modific niste masini. sa modific skinul. din Turismo in Ferrari (cu ajutorul unui program Mod Installer.)

Aveti idee cum se rezolva?

Si mai imi da eroarea asta: i can't determine your gta version.

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Trebuie sa iei o versiune curata de San Andreas si cand intri in SinglePlayer undeva is stanga sau dreapta jos trebuie sa apara v 1.00

4 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

SA-MP nu accepta prea multe moduri. Reinstaleaza San Andreasul si intra pe siteul oficial al sa-mp si vei gasi acolo moduri care se potrivesc cu sa-mp...succes.

| Laura a răspuns:

Nu ai versiunea necesară pentru a juca multiplayer, poți descărca de aici chestia aia ca să faci un downgrade http://sa-mp.com/download.php.

| Struţul a răspuns:

JustWannaHelp - am reinstalat si samp, si san andreas. si tot nu merge
Laura - am luat si downgrade dar imi da o eroare, deoarece gta_sa este de fapt crackul. si nu poate face nimic thinking si daca inlocuiesc crackul cu gta_sa original nu pot juca. :-s

| codrin47 a răspuns:

Amice,problema nu sta in instalare ci in windows,nu percepe culorile si imaginile bine asa ca iti apare ecranul alb, am sieu problema asta, sfatul meu este sa chemi un specialist(inginer sau ceva).