| Nustiu123 a întrebat:

Peste cateva saptamani voi participa la Balul Bobocilor iar o proba presupune interpretarea unei scene dintr-un film (1-2 minute).As prefera sa fie un dans, deoarece partenerul meu nu vrea sa interpretam ceva amuzant. Aveti idei de cateva filme in care se regaseste o secventa de dans? Multumesc anticipat. Dau fundaaa

1 răspuns:
| Ahmali_Dan_1983 a răspuns:

Ar fi cateva care imi vin acum in minte: singing in the rain. bee gees-stayin'alive, dirty dancing, cea mai cunoscuta scena de dans din filme crede ca este singing in the rain, gasesti pe net video cu dansul...