| Stunt3r a întrebat:

Salut prieteni, mai demult am vazut un film.
In el s-a aflat antidotul la cancer si toti care l-au luat s-au transformat in niste monstrii doar ca un singur om avea imunitate (asa credea el) iar oamenii aia transformati atacau doar noaptea. In final el a descoperit antidotul si a venit o femeie cu copilul ei la el si i-a spus ca mai exista un centru cu mai multi oameni care au supravietuit acestui virus, cand a venit monstri iau atacat casa si barbatu acesta i-a ascuns pe femeie si copil intr-un seif iar el a detonat o bomba si a murit impreuna cu o parte din monstrii...

Nu stiu cat de bine am explicat dar as dori numele filmului!

4 răspunsuri:
| Stunt3r explică:

Am rezolvat! era "I am Legend "! happy

| AndreiLOOL a răspuns:

Parca recunosc filmul omul ala avea si un caine care a fost omorat de monstri?

| costi_6708 a răspuns:

Mda stiu filmul l-am vazut
dar il caut acum pe net sa vada daca gasesc ceva

| costi_6708 a răspuns:

Filmul se cheama " I am a legend" 2007 cu will smith