| catalinaicg a întrebat:

Recomandati-mi si mie ceva seriale interesante va rog happy

12 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Hey.
Nu o sa insir aici o gramada de seriale, din care sigur nu o sa stii ce sa alegi. Iti zic 3 care mie imi plac la nebunie si nu ma pot opri din a ma uita la ele:
1. Supernatural - este vorba despre 2 frati care se lupta cu tot felul de demoni, spirite ( e de groaza). Dar actorii sunt prea buni si mi-ar parea rau daca nu ai incerca sa te uiti macar la un episod.
2. The Vampire Diaries - probabil ca ai auzit de el si chiar merita sa-l vezi. Este vorba despre vampiri normal si un triunghi amoros care pare sa nu se mai sfarseasca.
Pretty Little Liars - 4 fete care incep sa primeasca mesaje ciudate, dupa ce Alison ( cea mai buna prietena a lor este omorata). Ele incearca sa descopere cine le urmareste si cum sa-l/o opreasca.
Vizionare placuta! Te rog sa-mi spui daca iti place vreunu dintre ele :*

| yourgirl a răspuns:

The vampire diaries, gossip girl, lost, make it or break it, pretty little liars, fringe, nikita. funda happy?

| Cortex a răspuns:

Weeds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe internet sau la TV?
Eu am vazut de ceva timp The Mentalist. Mi-a placut foarte mult, te tine in priza, plus ca mai inveti si cate ceva din el.

| alexandra1993 a răspuns:

Cel mai bun serial care se difuzeaza la tv acum, din punctul meu de vedere, este "Mesaje de dincolo". Ti-l recomand cu inccredere. Este un serial captivant. Se difuzeaza de luni pana joi de la ora 23:00 pe ProTv.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Sitcom-uri care mi-au placut :
- two and a half men
- the big bang theory
- how i met your mother
- f.r.i.e.n.d.s.
- prince of bel air [cu will smith]
- that 70's show

si thinking in afara de astea mi-au mai placut :
- house
- csi: ny
- grey's anatomy
- punk'd [nu e serial - e o emisiune cu farse cred ca o da si pe mtv smug]

- sper ca te-am ajutat, vizionare placuta in orice caz!

| xKathrinexD a răspuns:

Pariu cu viata, Te pui cu blondele, Castigi in 60 de secunde, Inima nu respecta reguli, Jimmy si Hope, Las Fierbinti, Serviciul roman de comedie, Romanii au talent, Vocea Romaniei, Dexter, C.S.I New York, Spartacus, Weeds...

| BeeaBeea a răspuns:

Pariu cu Viata(daca nu te-ai uitat pana acum poti sa vezi pe net cele 2 sezoane, acum sunt in pauza si e numai lunea la 20:30)Pro TV
Mesaje de dincolo(la fel)Pro TV
Cu sange rece(la fel, numai joia cate 2 episoade dela 20:30 sau 21:30 te interesezi pe net)DIVA Universal

Si cam atatea urmaresc eu!

| Melaniaaa a răspuns:

The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
The Secreet Cirecel
Glee
True Blood
Gossip Girls
LOst
Pariu cu viata
Sper sa iti placa!

| xxlAndreealxx a răspuns:

Dr. House, eu una il ador

| FrancezuRO a răspuns:

Iti recomand "Pariu cu viata" este un serial foarte interesant bazat pe viata adolescentilor sper sa iti placa succes ^^!