| ady91 a întrebat:

Sa-mi zica cineva un anime frumos, gen Death Note, Bleach, D-GrayMan, Naruto, Vampire Knight....etc

Răspuns Câştigător
| RosyInferno a răspuns:

Devil May Cry, Elfen Lied, Nana, 11eyes. desi acestea se apropie mai mult de Death Note si Vampire Knight.

3 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Code geass, Inuyasha, Yu Yu Hakusho, Fairy Tail, Trigun, Full Metal Alchimist, Hellsing. Sunt multe, ai de unde alege, poti cauta o lista cu anime, cauti imagini din fiecare anime si care iti plac poti incepe sa il urmaresti

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Inuyasha, e singurul la care ma uit, dar e perfect, in ochi mei

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Mirai nikki, Elfen lied, Psycho-pass, Hellsing, Fairy tail, Cowboy bebop, Shiki, Sankarea, Dantalian no Shoka