| MaryElen a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva filme de dragoste la care sa plang....inafara de Love Story, A walk to remember, The Notebook si If Only.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Now Is Good (2013),Never Let Me Go (2010),The Last Song (2010),Sweet November (2001),Remember Sunday (2013)

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Never let me go
Atonement.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Waiting for forever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic-''filmul la care toate fetele plang'' happy
City of angels
Toamna la New York

| TOOL a răspuns:

The Last song, Forest Gump ( e mai mult drama ).

| VivianneMnt a răspuns:

Never let me go - unul dintre cele mai triste filme.
Jeux d'enfants
The time traveler's wife

| MusicON95 a răspuns:

The lucky one :'( acum m-am uitat la el si sincer iti spun chiar mi-a venit sa plang :| uite traileru: https://www.youtube.com/watch?v=Two1IvWjibM

| alialexandra94 a răspuns:

Fantoma mea iubita si foarte frumos indecent proposal meet joe black sau the curious case of benjamin button