| ciocolata10 a întrebat:

spuneti-mi va rog unde pot sa vizionez acasa tv online.am intrat pe o gramada site-uri si am instalat toate programele si tot nu merge, nu stiu ce vrea de la mine... ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Poti sa instalezi seve~tv, ai multe programe si se vede binisor...cel mai bine merge pe Internet Explorer dar daca ai Firefox nu'i problema. uite site: www.sevetv.info. Sper ca te'am ajutat

| dadonexus a răspuns:

Asta cu tv online e teapa daca nu ai internet de viteza mare nu o sa te ajute deloc plus ca se vede cu intarziere ia-ti un tvtuner costa in jur de 1-2mil si nu ai probleme cum ai pe net adica tot felul de programe nefolositoare care oricum nu merg tv tunerul are si teletext telecomanda.Tot ce vrei.este o placa care se baga in pc si tine loc de tv normal

| Magduttza a răspuns:

Eu ti'as recomanda www.cool-itv.net pentru ca trebuie doar sa instalezi niste programe ce le gasesti la ajutor... iar apoi sa intri pe internet explorer si iti va arata sus o bara galbena si iti va arata instructiuni... sper ca te'am ajutat!

| emy100 a răspuns:

Intra pe cool-tv.net ai acolo ce programe vrei. funda?

| MihaiRusu88 a răspuns:

Eu stiu un site super de pe care ma uit si eu
intra pe google si scrie cool itv si iti va da prima dar ATENTIE! trebuie sa intri de pe internet explorer