| iKireS a întrebat:

Stie cineva daca sunt subtitrari pentru Prison Break in romana pe Netflix? Si daca da, cum le activez?

1 răspuns:
| NonZarek a răspuns:

Dacă ai Netflix ul in limba romana da, trebuie sa fie, eu m-am uitat la prison break pe Netflix și am avut subtitrări, sunt activate automat, dar dacă la tine nu îți apar, verifici in dreapta jos, e o ionita când ai întrat în ep, e un mic dreptunghi cu linii întrerupte, arata a subtitrări, vezi acolo sa le activezi, selectezi limba Romana și gata.

Dacă nu îți apare ionita, ceea ce e f puțin probabil, intri la profil, dau la setări și mergi unde sunt subtitrări, și de acolo scrie pas cu pas.