| mihela94 a întrebat:

Am cont pe Netflix si vreau sa urmaresc serialul Prison break, dar nu are traducere in romana. De ce?
Alti prieteni de ai mei pe conturile lor au traducere. Eu de ce nu am? Am optiunea: "engleza sau niciuna"

5 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Pe ce tip de dispozitiv vizionezi? Tv sau computer?

| mihela94 explică (pentru Digikey):

Telefon
Android

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are traducere ca îl urmăresc eu in prezent, sunt la sezonul 2. Nu știi tu unde sa dai, da i la opțiuni și pune subtitrarea

| mihela94 explică (pentru anonim_4396):

Am dat si nu are decat engleza. Nu are alta optiune

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihela94):

Pe toate Vizionez. Îți explic cum e pe telefon dacă e. Da mi Instagramul tău sa ți trimit screenshot