| AnaMariaP9 a întrebat:

Stie cineva un site unde sa pot vedea masterchef live in seara asta? am mare nevoie de ajutor..mersi.

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Pe voyo.ro iti faci cont gratuit pentru 7 zile si poti sa vizionezi livehappy.Nu trebuie sa instalezi nimic din cate sti euhappy

2 răspunsuri:
| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

Pe cool tv. funda?:*:*:*dar trebuie sa instalezi sop cast si vlc.o sa iti ceara ei

| OglindaDeVest a răspuns:

Site-ul voyo.ro este okay dar mai era inca unul gratuit dar numai in IE ceva cu cooltv, oricum in marea finala Petru a iesit castigator mai multe informatii aici: http://oglindadevest.ro/......in-finala/