| IAmTheLegendary a întrebat:

Salut,stiti acel serial Iffet? Am vazut oleaca din el si am vazut ca ala care a violat-o pe Iffet avea sange la buza etc,eu cred ca l-a batut cineva, seful lui l-a batut? Va rog spuneti-mi!

Ofer Funda Celui Mai Bun Raspuns!

Răspuns Câştigător
| AnyAnA99 a răspuns:

Cemil(cel la care te referi) s-a angajat ca sofer a lui Ali Ihsan(sotul lui Iffet). Apoi Ali Ihsan a aflat ca fiica lui(Nil) era indragostita de Cemil.Doar ca Cemil era casatorit.Asa ca Ali Ihsan l-a concediat pe Cemil pentru a sta departe de fata lui.Peste putin timp, Iffet s-a hotarat sa ii spuna lui Ali Ihsan ca Cemil a violat-o, ca a ramas insarcinata, si alte lucruri.Insa i-a fost rusine sa-i spuna in fata, asa ca i-a scris, dupa care a plecat.Cand s-a intors acasa, Ali Ihsan a citit scrisoarea(s-a suparat pe Iffet ca nu i-a spus), si la chemat pe Cemil la fabrica lui de textile.Acolo l-a batut. Dupa aceea s-au intamplat mai multe, Nil a intrat in coma provocata de droguri, a fugit din spital(a fugit la Cemil acasa), Ali Ihsan era cat pe sa o ierte pe Iffet, dar a mai aflat ceva(o minciuna inventata de sora lui) si s-a razgandit, punand actele de divort, iar Cemil l-a gasit pe tipul care ii vindea droguri lui Nil si l-a batut. Ultima oara, Ali Ihsan s-a intalnit cu Cemil si i-a spus sa plece pentru ca a facut deja prea multe lucruri rele.Acum lui Cemil ii parea rau pentru ce facuse, asa ca s-a gandit si el ca e mai bine sa plece.Insa inainte sa plece, l-a sunat pe Ali Ihsan sa ii spuna ca Iffet o iubeste, si ca trebuie sa o ierte.Asa s-a terminat.Doar ca partea proasta e ca Ali Ihsan s-a cam indragostit de altcineva, de o angajata a lui. Fundahappy?

1 răspuns:
| 32BIT a răspuns:

Ala care a violat-o pe Iget aia era tasu lu unu cu care iesea ea de vale.Acolo el a baut cu unchiu lu Garipu care venea de la munca de la santieru naval pe care l-au luat nemti de la Buhanescu care a murit in accident ca a intrat in unu cu Fabia care merge spre Brasov sa cumpere miere de albine.Sangele nu stiu de unde era.