| PenguinGaming a întrebat:

Salut, tocmai ce am terminat de vazut toata seria Fast & Furious, in trecut am vazut si seria Harry Potter, amandoua mi-au placut extrem de mult. Vreau sa vad ceva asemanator, nu vreau sa fie un singur film, vreau o serie de filme (exemple sunt cele de mai sus).

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Serii de filme vezi :Born To Race (2011),Born To Race: Fast Track (2014),Death Race (seria/2008/2010/2012/2016/2018),Taxi (seria/1998/2000/2003/2007),Borning (2014),Børning 2 (2016) mai poți încerca; Drive (2007-mini-serie) // gen Harry Potter încearcă seriale: Stranger Things, The Whispers, Believe, Intruders

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Chiar si alimentele trebuiesc schimbate, pentru ca altfel vor aparea carente de vitamine in organism. De aceea iti recomand si altceva:
https://www.youtube.com/watch?v=xvXAZhGngVY
Nu trebuie sa te simti nici ofensat de sfat, si nici obligat sa urmaresti filmul recomandat. Dar sigur iti va face bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Academia de Politie, Puzzle Mortal ( SAW )... Academia de Politie filme de comedie ( 8 parti ). Saw serie de filme horror. In total 9 parti. A aparut recent si a noua parte SAW.

| Norbert335 a răspuns:

Stranger things, breaking bad, prison break NISTE SERIALE foarte bune pentru oricine m-am uitat la fiecare la unele chiar de 2 ori...

| Pikap a răspuns:

Ora de Varf

| iTzNaruto a răspuns:

Daca iti plac filmele cu vampiri iti recomand twilight.

| Sn4k3 a răspuns:

Filmele Marvel
Filmele DC
James Bond
Lord of the Rings - The Hobbit
Pirates of Caribbean
Mission: Impossible
Star Wars
Transformers
Jason Bourne
Divergent