| Cristina64 a întrebat:

Care film din seria Fast and Furious si care actor v-a placut cel mai mult?happybig grin

2 răspunsuri:
| TheMetal a răspuns:

Mie din toata seria asta mi-a placut decat 2-ul. Tkyo drift cel in care joaca Lucas Black. In rest mi se par cam naspa. Am auzit ca in 7 o sa joace Jason Stateham. Cel care a jucat in transporter, crank, revolver, etc. si fiin actorul meu preferat sunt curios.

| Cristina64 explică (pentru TheMetal):

Am auzit ca o sa apara de-abia in iunie 2015... dar trailer-ul e super!