| RobyTheWest a întrebat:

Imi poate da cineva ceva filme asemanatoare cu Harry Potter?
Dau dunda la cel mai fain film si la cel mai asemanator...Credeti ca va mai aparea Harry Potter 8?(cand zic 8 ma refer la alt film nu la partea 2 de la Harry Potter 7). Ador filmul ala chiar daca nu mi-a placut sfarsitul.

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Harry Potter a fost o serie unică, cu siguranță. Câteva filme care seamană (magie și aventură) sunt: The Chronicles of Narnia (seria), The Spiderwick Chronicles (2008), The Lord of the Rings (seria), Eragon (2006), The Thief Lord (2006), Stardust (2007), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010).
Vizionare plăcută!

| deeDEE1269 a răspuns:

Man daca sau incheat romanele sau incheiat si seriele de filme de mult a zis regizoru si scriitoru carti

| RobyTheWest explică:

Ce naspaaaaa! da nu sti ceva film asemanator? dau funda!