| marescostin a întrebat:

am o intrebare ce anime e mai frumos "naruto shippuden" sau "Bleach" funda la cel ce vine cu argumente!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Naruto pentru ca este mai curajos, nu se da batut niciodata, este personajul principal dintr-un desene cu anime sunt mai multe motive...

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Off voi chiar nu vedeti cat de slab este Bleach? Nu se leaga deloc povestea plot holes peste tot. Naruto sa zicem ca inca e bun chiar daca clanul uciha este op.

| Andrew2001 a răspuns:

Naruto este bun dar dramatizeaza prea mult pe cand Bleach mereu gaseste o solutie.De exemplu Naruto:Sasuke sa transformat intr-o bestie si nimeni nu mai poate sa-l faca la loc. Exemplu Bleach:Cineva a fost rapit dar se-ntoarce, ichigo nu mai e shinigami dar are alta putere.Asa ca tu alegi eu nu pot decat sa te ajut cu cateva atentii. Sper ca te-am ajutat.

| TeNNdo a răspuns:

Deci. raspunsul corect va fi unul cu o comparatie intre naruto si bleach. eu nu am urmarit bleach deci nu stiu cum e, desi sunt sigur ca naruto e mai frumos

| sakuraro a răspuns:

Naruto shippuden pentru ca naruto este curajos devotat frumos glumet si ii pasa mai mult de prietenii sai de cat de el insasi este capabil sa isi dea si viata pentru a-si proteja persoanele dragi!
cei care se vor uita la naruto/naruto shippuden nu vor regreta si pot garanta asta! va promit!