| DeliaaaMary a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu serialul The Vampire Diaries exista si sezonul 2 la el?

11 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Da are.pe 9 sept apare in U. S. A

| Floreenofficial a răspuns:

Se pare ca va fi...
pana acum exista doar 1 sezon format din 22 de episoade. big grin

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Apare saptamana viitoare :*

| Cherisheverything a răspuns:

Buna!

Dap exista, are si trailer uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=vzj0g1IlwhM

este GENIAL! apare pe 9 septembrie si pe net.cat de curand oricum.

te pup si vizionare placuta >:D< iti recomand si cartile de asemenea.

| Aly_3645 a răspuns:

Buna! Eu am cautat pe google si am gasit ca exista si sezonul 2 si 3 si 4...
Sper ca te-am ajutat!

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Poftim intra aici si ai sa vezi tot sezonul 1-2 si o sa apara si 3big grin
succes:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte am auzit pe 9 Septembrie va avea loc premiera celui de'al doilea sezon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, apare pe 9 Septembrie şi o să fie prima dată difuzat pe canalul tv The CW. Dar dacă nu înţelegi pe engleză trebuie să aştepţi până apare subtitrarea în limba română. Fundiţă?

| laura_9178 a răspuns:

Apare luna asta pe 9 septembrie happy pupici :*

| neynya_4078 a răspuns:

Da.Pe 9 septembrie. Abia astept happy

| marijuana_1856 a răspuns:

O sa apara dar mai asteapta pana pe 9 sept. e foarte tare serialul!