| Gdeni a întrebat:

Hy! am o intrebare legata de serialul the vampire diaries: credeti ca o sa dea si sezonul 5?

11 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sunt aproape sigura ca, atat timp cat are audiente mari si nu incep sa scada, va tot fi reinoit.singura concurenta ar fi The Originals daca este luat de retealaughing) S-ar putea ca, Klaus sa treaca de la un rol principal la unul de "invitat special", din moment ce Joseph Morgan va fi prea ocupat sa filmeze pentru ambele seriale, ceea ce ar putea determina unele persoane sa renunte la TVD si sa se uite doar la The Originals

Inafara de asta, nu cred ca se afla in nici un pericol de anularebig grin

| Gdeni explică (pentru SuperMagicSmile):

The originals? e vreun serial nou sau te referi la originalii?

| SuperMagicSmile a răspuns (pentru Gdeni):

Dap,daca va fi luat de retea va fi un spin-off bazat pe viata vampirilor originali,in prezent si in trecut(mai mult a lui Klaus din moment ce Kol,Finn,Rebekah si Elijah au stat ceva timp in sicrielaughing) ).De fapt,episodul dupa cel de saptamana asta va servi ca un fel de prim episod al serialului, iar daca are destula audienta, serialul va fi luat si va fi difuzat singur. Ceea ce e si bine si rau, deoarece Klaus probabil va fi scos din TVD, dar partea buna e ca va avea un serial centrat numai pe elbig grin

| VyCanisMajoris a răspuns:

Da,de ce nu!

| Gdeni explică (pentru Julia125):

Mersi! nu am stiut
deci o sa mooor de nervi pana astept sa vina episod dupa episod 1data pe saptamnaaaa

| Julia125 a răspuns (pentru Gdeni):

Stiu...si eu simt acelasi lucru ca tinecryingcrying! Asa tare ma enerveaza!

| Gdeni explică (pentru Julia125):

Probabil u esti la zi cu toate episoadele eu inca ma chinui sa ma abtin si sa nu ma uit la 18 pentru ca stiu ca o sa ma sugrum singura mai tz laughing)

| Julia125 a răspuns (pentru Gdeni):

rolling on the floor.da sunthappy.da incerc sa ma uit la alte seriale...sau filme, ca sa imi iau gandu de la serial

| Gdeni explică (pentru Julia125):

Deci dupa socoteala mea intr-1 an putem termina obsesia asta rolling on the floor)

| Julia125 a răspuns (pentru Gdeni):

Mda...daca nu apare si 6... e posibil, nimeni nu stierolling on the floor