| silviu134 a întrebat:

SAlut TPU! am o intrebare legata de un film pe care l`am vazut : nu imi amintesc foarte multe din film imi amintesc ca era cu niste curse si cu niste masini furate cei care participau la curse au vrut sa inapoieze masinile furate...si la sfarsit imi amintesc o replica : blonda bruneta sau roscata... ei alegeau fiecare ce masina duce inapoi D: imi puteti spune numele filmului si poate un link unde il pot vedea online D:

2 răspunsuri:
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Filmul cred ca e REDLINE...big grinNu sunt sigura.Nu l-am vazut nici eu de mult timp...Link:.Cauta pe PeTeava ca este sigurbig grinAsi cauta eu dar acum nu mai am timpbig grinhappyPwP. Sper sa fies acesta filmul

| silviu134 explică:

Nu, filmul nu este redlinesad mersi oricum