| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am tot văzut pe YouTube un ad de la un film sau serial de la Netflix (cred) în care e vorba de un joc care are ceva efecte psihologice, gen halucinații (acțiunea se petrece în anii '80). Nu îmi amintesc prea bine, toate detaliile, dar am tot zis că trebuie să îl urmăresc că părea un concept super fain. Jocul din film / serial parcă se numea ceva cu Brain*****. De menționat că apărea un băiat blond cu părul ridicat în trailer.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Black Mirror: Bandersnatch (2018)?
https://www.youtube.com/watch?v=XM0xWpBYlNM

1 răspuns:
| noisolpXekuNemertXe explică:

Întrebarea este "Cum se numește filmul / serialul?", că am uitat s-o menționez.