| Damon217 a întrebat:

Am vazut acum mult timp un film care era despre un barbat care juca la aparate sa stranga bani pentru a pleca intr-o vacanta si pana la urma strange suma (500.000 $ cred) si in tot acest timp intervine un tanar care are o avere de 70 de mil de dolari si vrea sa invete cum sa se apere. Va rog help!

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Nu erau aparate, era blackjack. Nu era vorba despre plecat in vacanta, era vorba despre a o rupe cu trecutul. Nu era vorba despre a invata cum sa se apere, era vorba de a invata cum sa devina mai "barbat".

Filmul se numeste "Wild Card" si este unul dintre cele in care Jason Statham chiar arata ca stie sa joace.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu cauti un film despre care nici numai stii actiunea? Esti tarelaughing

| Damon217 explică:

Multumesc mult!