| ASimpleUser a întrebat:

am vazut demult un film in care era un barbat si copii lui in padure si au gasit un lac cu apa termala foarte foarte fierbinte pe langa un vulcan si a inceput sa sara din vulcan pietre de lava si au plecat cu masina si au intalnit un mosneag care le-a spus ca vine apocalipsa si mai departe nu-mi amintesc... daca stiti cum se numeste filmul spuntimi si mie ca

Răspuns Câştigător
| AndraSt a răspuns:

Da si barbatul e divortat de sotie si sotia e cu altcineva, nu? da stiu perfect filmul se numeste 2012 (2009) Vizionare placuta!

1 răspuns: