| Dracusoru222 a întrebat:

Am vazut odata un film luat de pe filesit cu 4 soldati americani plecati in Iraq, filmu incepea cand 2 baieti din echipa de 4 alergau prin baza militara pana la cortu lor sa afle misiunea, dupa ce pleaca in misiune ajung undeva sus pe un munte unde isi fileaza tinta, dintr-o data este deranjat de un terorist care era cu caprele laughing filmu cred ca e din 2012-2013. Daca puteti sa-mi lasati niste sugestii cu filme, poate il gasesc. Tare mult as vrea sa il revad.Multumesc!

2 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Buna. Descrierea ta seamana putin cu filmul Three Kings din 1999. Sper ca asta e ceea ce cauti.

| DeCe a răspuns:

Si Miracle at St. Anna 2008 este un film cu 4 soldati.