| AlexAlxAlex a întrebat:

as vrea niste filme nu multe dar bune, sa fie de actiune in care personajul sau personajele sa jefuiasca o banca si sa fuga de politie. Sper ca nu sunt singurul caruia sa ii placa genul asta de filme.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Actiune TARE dar nu jefuiește nici o bancă, e și online, e din 2019 - Anna (să ne spui cum a fost!)

6 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns (pentru sierra1):

Subscriu, imi place Anna la nebunie
GAGICA E HOT
si actiunea e RUPEREwinking

| abcddcba a răspuns:

Te poți uita la serialul "la casa de papel" dacă îți plac genul ăsta de filme, chiar dacă ai menționat filme, nu m-am putut abține să nu-l recomand.
filmele de genul asta pe care le stiu si care sunt super sunt urmatoarele:

Jaful de pe Braker Street
Omul din interior
Inside man

vizionare plăcuta!

| sierra1 a răspuns (pentru Bizon95):

Like

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Intreaga serie de filme Ocean’s( ocean’s 11...)

| TheDeathGrim a răspuns:

The Fugitive, aș zice, deși nu e despre jefuit o bancă, cât e de fugitul de poliție"happy

| AlexAlxAlex explică (pentru sierra1):

A fost destul de bun. (Scuze ca raspund acum)