| BoBoMuSic a întrebat:

Filme care va-u impresionat de genul comedie,S.F, actiune. Cele mai bune funda happy

5 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Nu ai specificat anul asa ca uite topul meu:
Comedie:
1.Filmele cu actorul Norman Wisdom (razi de te kk pe tine)
2.MouseHunt
http://www.youtube.com/watch?v=zgjUMHGjO0k
3.The Party
http://www.youtube.com/watch?v=IOGx3P5THJs
4.Ted (2012)-->astept cu nerabdare sa apară varianta HD:P
In ceea ce privesc S.F-urile (îmi plac cam toate) dar iti recomand sa te uiti la tot ceea ce a regizat Steven Spielberg, pur și simplu îl ador pe acel regizor, e unul din preferatii mei.Dar ca sa iti dau si 4 exemplu, uite aici:
1.Inception (2010)
2.Total Recall (2012)-->ti-l recomand si pe cel vechi din '90;)
3.V for Vendetta (2005)
4.Limitless (2011)
5.The Adjustment Bureau (2011)
6.The Fifth Element (1997)
7.I Am Legend (2007)

Si ca acțiune intra și cele de sus, dar îți mai dau inca 4 exemple:P
1.Serenity (2005)
2.The Butterfly Effect (2004)
3.Deja Vu (2006)
4.Safe (2012)-->si cam toate filmele în care joaca Jason Statham:>

Vizionare placuta!>:D

| ward2010 a răspuns:

Comedie:
the dictator 2012
liar liar
dumnezeu pentru o zi
the mask
s.f.:
jennifer's body
pandorum
silent hill
constantine

| JustForLaugh a răspuns:

Rush hour 1, 2, 3

| Merry_5184 a răspuns:

убойные каникулы..de la inceput pare oliac strasnic, da nu-i strasni ii comedie, ii tare klassniihappy
самоубийцы
няньки

| Disii a răspuns:

American pie e una dintre cele mai tari comedii, dar are mai multe parti iti recomand sa incepi cu prima daca ai dorii sa-l vizionezi