| alexandru5678 a întrebat:

as vrea niste seriale post-apocaliptice. Gen ca The Walking dead. Fara the 100 si zNation sau Fear the Walking dead ca le-am vazut. Vreau seriale care inca continua sa apara episoade, adica sa nu fie terminate.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hard Sun,Terra Nova,Containment,Between,In The Flesh,The Last Ship,Helix,The Strain, Under The Dome, Wayward Pines, The Leftovers, The Messengers, The Returned (2015/sau Les revenants (2012),Childhood's End (mini-serie)

| alexandru5678 explică (pentru faramatania):

Mersi tongue

| faramatania a răspuns (pentru alexandru5678):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.