| 6Anonim9 a întrebat:

Aseara am vazut filmul "Jocurile foamei" pe ProTV si mi-a trezit interesul de a vedea si celelalte parti. Deci tot caut aici si ma zapacesc. Care sunt filmele din seria "Jocurile foamei" structurate in ordinea in care au aparut? Fundaa!winking big grin

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

The Hunger Games (2012)
The Hunger Games: Catching Fire (2013)
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014)
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015)

Asta e ordinea in care sa le vizualizezi.

4 răspunsuri:
| KanameKuran a răspuns:

Orice nelamurire ai despre un film/serial tv o poti rezolva cautand pe google numele filmului/serialului urmat de IMDB.

| Sn4k3 a răspuns:

Scrie pe google ''filmul'' series si chiar iti apare direct fara sa mai dau pe vreun site.
Sau in romana ''filmul'' seria.

| AlexeLup a răspuns:

Jocurile foamei (2012)
Jocurile foamei 2 :Sfidarea (2013)
Jocurile foamei:Revolta partea 1 (2014)
Jocurile foamei:Revolta partea 2 (2015)

| Mordecai91 a răspuns:

Al doilea film din serie e Sfidarea iar ultimele doua sunt Revolta partea 1 si 2