| puffylica a întrebat:

Salut TPU. Cand aveam vreo 8-9 ani era un desen de asta vechi cu un baiat care se deghiza in fata sau se transforma nu mai stiu exact. Problema e ca nu ii mai stiu numele deci daca are cineva o idee rog sa-mi lase raspuns. Paste fericit!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti prietenii de pe FB sau Instagram, sau pe cei care au aceeasi varsta cu tine, ca ei ar trebui sa stie.

| Gabriel2424 a răspuns:

Cauta pe wikipedia desene vechi de pe cartoonnetwork sau minimax si cauta in lista de acolo.