| 非跳躍 a întrebat:

Buna TpU am o problema legata de Youtube. Am schimbat numele de youtube in altul si acum vreau sa-l pun inapoi pe cel vechi, dar nu ma lasa. Cu fac sa ma lase sa-l pun pe cel vechi. FUNDA!?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Salutare,

Dai click pe imaginea de sus (cand esti pe youtube), apare un chenar. Dai click pe acea roata zimtata (Setări Youtube) si in dreptul numelui care il ai in prezent este "Editați pe Google+" dai click si astepti un pic. Iti va aparea "Nume" si dedesubt un spatiu de editare. In locul numelui care il ai acum, il stergi si pui numele dorit care doresti sa fie pe YouTube si pe urma dai "Salvează".

Asta e tot, sper ca ti-am fost de folos.

| 非跳躍 explică (pentru RareşTPUro):

Nu merge, eu am mai avut numele acela, dar l-am schimbat si acum vreau sa schimb la loc.

| RareşTPUro a răspuns (pentru 非跳躍):

Fa legatura cu Google+ daca nu o ai.