| Meenakshi a întrebat:

Candva rula pe National TV un serial despre niste oameni care aunimerit intr.o catastrifa aviatica. Ei au ajuns pe o insula sau ceva de genul unde erau comolet singuri. Intr.o zi aia s.au intalnit cu un trib care i.a capturat si din astea. Tin minte cum a fost si ceva cu o pestera in care au ramas blocati, pestera era inundata cu apa si ei nu aveau cu ce respira, chestii din astea.
Intrebarea este, nu tineti minte careva cum se numea serialul asta? FUNDA PROMIT!

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Seamănă puțin cu LOST, dar nu-s foarte sigură dacă la el te referi.