| BigPack a întrebat:

Care ştie când va apărea partea a 3-a din 3MSC (tres metros sobre el cielo)? Şi dacă va apărea happy. Dau fundă. Mulţumesc!winking

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Concret nu se știe dacă va urma și o a 3 a parte.Vezi și tu aici, e singura informație care a creat oarecare sperantă, chiar pentru sf.anului 2014. Posibil să fie sau, să nu fie așa.
http://fan-mariocasas.blogspot.ro/......-amor.html

1 răspuns:
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu, dar nu am gasit nicaieri. Si eu as vrea sa vad o a 3-a parte. Filmul e absolut superb