| Codrut97tod a întrebat:

care stie un film genul lui Focus?
Dau FUNDA! RAMAN DATOR

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă:The Counselor (2013),The Gambler (2014),Blackhat (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Now you see me, 21.

| Charger007 a răspuns:

Salut Toader as putea sa te ajut eu.
Unul dintre cele mai bune filme pe care le-am urmarit eu a fost The Tuxedo 2002, daca cauti insa mai multa adrenalina suspans si actiune ai putea incerca si Rush Hour 3. Un alt film destul de faimos pentru timpul lui a fost Inception cu Leonardo Dicaprio sau de ce nu sper ca ai vazut si Codul lui Davinci. Now you see me este un film destul de captivant care te va tine in suspans pentru un timp, ca sa nu mai pomenesc de Source Code sau de ce nu Jumper care este 100% actiune.
In incheiere ti-as recomanda si un film de pasiune, sper ca ai auzit de love & other drugs. Tron mostenirea este favoritul meu mi-a placut la nebunie acel movie. Vizionare placuta iti doresc. Sper ca te-am putut ajuta in vreun fel. O zi buna iti doresc. Daca mai ai intrebari, astept. Funda?