| Tiger7777 a întrebat:

ce filme cu intamplari online, chestii cu Facebook, YouTube, cu pericolele din spatele retelelor de socializare, orice de genul acesta. Orice stiti despre filme care sunt mai mult cu adolescenti si cu retele de socializare sa mi le spuneti. Mersi big grin

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Antisocial (2013),The Den (2013),Smosh: The Movie (2015)

| TheRealFantasy a răspuns:

Catfish (2010)
Disconnect (2012)
Hard Candy (2005)
Pirates of Silicon Valley (1999)
The Social Network (2010)

Ultimele doua sunt mai mult documentare, dar pe aceeasi tema.

| Tyler9 a răspuns:

Snowden e super

| Elevenn1111 a răspuns:

Riverdale, American Vandal- Sunt seriale iti recomand

| Cirimbei_Loredana_1999 a răspuns:

Hei, nu știu dacă e fix ce vrei tu, sper că este. Niște filme faine văzute de mine pe temă de asta sunt "Unfriended" și "friend request". Ambele sunt horror.