| AlexAlexandru96 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Doctor House - despre un doctor care este geniu si este fascinat de bolile oamenilor pe care incearca sa le vindece

Numb3rs - un geniu in matematica ce ajuta FBI-ul sa le rezolve cazurile doar prin ecuatii complicate de matematica

Cougar Town - o femeie divortata si cu un copil, incearca la 40 de ani sa isi retraiasca tineretea

The Misfits - 4 tineri care fac serviciu in folosul comunitatii primesc puteri in urma unei furtuni

Spartacus - este un film despre viata romanilor si a gladiatorilor

Supernatural - 2 frati sunt in cautarea tatalui lor iar in aventura lor se intalnesc cu diferite forte/creaturi supernaturale

Prison break - atunci cand fratele lui este trimis la inchisoare pentru o crima pe care nu a facut-o, personajul principal face tot posibilul sa ajunga in inchisoarea unde este fratele lui ca sa incerce sa il scoata de acolo

Sherlock - varianta moderna a faimosului detectiv Sherlock Holmes

Heroes - se credeau la fel ca si ceilalti, cand se trezesc cu puteri supernaturale

Big Bang Theory - o femeie se muta intr-un apartament si se imprieteneste cu doi tipi foarte destepti dar care nu au viata sociala in afara laboratorului

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary...

| faramatania a răspuns:

Banshee,Arrow,The Flash, Game Of Thrones, Outlander (2014), Lost, The 100, The Leftovers, The Sopranos, Six Feet Under, From Dusk Till Dawn: The Series, Salem, The Walking Dead, Fear The Walking Dead (spin-off The Walking Dead - Aug. 2015), The Last Ship, Gotham, The Killing, True Detective,Fargo,Tyrant, Orphan Black, Power, Murder In The First, Prison Break, Rectify, Agent Carter, Secrets And Lies, Wayward Pines

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural, Reaper, Spartacus, Doctor Who, Baby Daddy, Blue Mountain State. Vizionare placuta!

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

1. The Walking Dead.
2. The Originals.
3. The Vampires Diaries.
4. Star Crossed.
5. The Secret Circle.
6. Teen Wolf.
7. Pretty Little Liars.
8. Un serial turcesc care mie-mi place mult este: Suleyman Magnificul Sub Domnia Iubirii.
Sper ca ti-au placut.
P.S Te poti uita si la Game Of Thrones.

| deeyandrei a răspuns:

Person of Interest,dexter,Banshee,True Detective,American Horror Story,Boardwalk Empire,Lilyhammer,Sherlock,Daredevil,Graceland,Crossing Lines,Lie to Me,Stalker,Prison Break,The Sopranos,Oz,The Mentalist, Homeland, Breaking Bad, Dexter, better call saul