| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune 10 filme/seriale supranaturale înafară de Supernatural, The Vampire Diaries, Once upon a time, Teen wolf si Grimm... Funda pentru cel mai bun răspuns! ☺☺☺

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-),Hemlock Grove, The Originals, True Blood, Bitten (2013),Star-Crossed,From Dusk Till Dawn: The Series, Dominion, The Messengers, Penny Dreadful, The Strain
Filme:Vampire Academy (2014),Only Lovers Left Alive (2013),Kiss Of The Damned (2012),Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Bleeding (2009),Stake Land (2010),Dark Shadows (2012),Vamps (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Dracula Untold (2014),Wolves (2014),mai poti încerca și :The Covenant (2006),Chronicle (2012),Push (2009),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Last Keepers (2013),Rubinrot (2013),Saphirblau (20114),Upside Down (2012),Beautiful Creatures (2013)

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Reaper
The Tomorrow People
Primeval
The Librarians - Uita-te prima data la filme: The Librarian 1, 2, 3
Lost
Doctor Who. Pe astea le stiu. Scrie si tu pe google seriale supranaturale si uita-te la trailer.

| EneCristian a răspuns:

Intrebarea ta e cam asa cine poate sa imi spuna si mie ce culoare e curcubeul in afara de rogvaiv. Oricum incearca The Crow, Doctor Who ( printre cele mai bune seriale), The seeker.