| qChowddiix3p a întrebat:

Imi puteti da niste idei de seriale care merita vazute? Pana acum urmaresc Teen Wolf,The vampire diaries, Once upon a time, Pretty little liars. Stiti niste seriale care sa se asemene acestora sau macar sa fie destul de bune? Multumesc. :3

Răspuns Câştigător
| iulia043 a răspuns:

True Blood; Game of Thrones; Lost; Hemlock Grove; The Originals; Prison Break.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Recomand Being Human.
Un serial super!

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove
Ravenswood
The Gates
True Blood
Arrow
Gossip Girl
The Carrie Diaries
The O.C.

| alexutzaioana a răspuns:

Buna! Niste seriale ceva mai intense decat cele pe care le urmaresti sunt The Walking Dead si Supernatural (asta e preferatul meu). De asemenea, te poti uita si la Ravenswood, e mai fain decat Pretty Little Liars (dupa parerea mea). Aaa si mai este si The Originals. Sigur ai auzit de ultimele doua... In fine, si eu ramasesem la un moment dat in pana de idei, cand am terminat toate sezoanele din Supernatural laughing (sunt 9 sezoane; cu toate ca e lung, e foarte misto)

| qChowddiix3p explică (pentru alexutzaioana):

Da,am uitat sa includ ca am urmarit si the Originals si Ravenswood. :3 Multumesc oricum :*

| Laudamus98 a răspuns:

Eu iti recomand: "Doctor House".
Si sint doua seriale exceptionale, de nota 10, dar eu le-am privit in rusa si nu stiu exact daca sint traduse si in romana: "Универ. Новая Общага" si Сериал "Кухня"

| Cassie223 a răspuns:

Daca iti plac jurnalele vampirilor, sigur vei aprecia si The Originals. Recomand si Prison Break, NCIS:Ancheta militara.

| Antoniaa515 a răspuns:

Poti incerca si Doctor Who, The Originals sau Revanswood. happy