| Nerek a întrebat:

cine stie cum se numeste filmu-l in care se naste un baiat dar se naste invers adica batran si intinereste, primul raspuns de folos FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Yoniix a răspuns:

E un film bun, a castigat si oscarul.
Filmul se numeste "Strania poveste a lui Benjamin Button" in Limba romana, iar daca nu iti da pe google, cauta in engleza "The curious case of Benjamin Button".
Funda!?

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Se numeste The Curious Case of Benjamin Button - Strania poveste a lui Benjamin Button.

| foxsilver a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba despre "The Curious Case of Benjamin Button":
http://www.cinemagia.ro/......ton-14779/

Răspuns utilizator avertizat
| eu6andrea a răspuns:

Asta este
The Curious Case of Benjamin Button
vizionare placuta