| zSeba a întrebat:

Cred că știți despre Beyblade
Serile:metal fusion, metal masters, metal fury
Poate uni dintre voi știți de ryuga din Beyblade ce îl deține pe l drago...mna pai știți cumva alte anime-uri care să îl aibă pe ryuga sau unul ce seamănă cu el?
Dau funda ❤️
Știu că nu are ce căuta întrebarea asta aici dar sunt foarte curios de răspunsurile voastre?

1 răspuns:
| Mda01 a răspuns:

Din anumite aspecte poate Masquerade sau mai tarziu Specra din Bakugan sa semene cu el, dar nu in totalitae, cele doua seriale au fost realizate cam in aceeasi perioada si de acelasi studiouri deci au multe elemente comune.