| anonim_4396 a întrebat:

Era ceva film mai vechi sci-fi cu niste extraterestri care aratau ca oamenii si parca erau imbracati la costum si aveau ochi negri, mari. Ei apar cand personajele de pe firul narativ dau de niste pietre negre, sferice puse prin locuri la intamplare, gen pompe de alimentare a masinii sau pervazuri. Parca aveau ceva legatura cu un camp magnetic si de aceea veneau unde sunt pietrele sau ceva de genul dar nu sunt sigur despre asta. Daca ma poate ajuta cineva apreciez.

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Cred ca e knowing

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca e unul din seria Men in Black (1997/ 2002/ 2012/ 2019)

| Davidovski a răspuns (pentru floresdemayo):

Nup.

| Davidovski a răspuns (pentru Crescent):

Cel mai probabil asta e, dar nu sunt sigur inca. Ma uit diseara la el si revin cu funda. Multumesc mult!

| Crescent a răspuns (pentru Davidovski):

Sigur ăla ehappy